Logo UE
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo PROW
Zamknij wyszukiwarkę
Cieszyńska Kraina
43-430 Skoczów ul. Mickiewicza 9
tel./fax 33 487 49 42
Godziny pracy biura: Pn-Pt: 7.30 - 15.30

WSZYSTKICH LIDERÓW I SYMPATYKÓW ODNOWY WSI W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM !

Zapraszamy serdecznie wszystkich Liderów i sympatyków odnowy wsi w województwie śląskim do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium organizowanym przez Śląski Związek Gmin i Powiatów pt. Jak przeprowadzić zdalnie spotkanie członków stowarzyszeń wiejskich (oraz jak zorganizować głosowanie on-line), które odbędzie się w formule wideokonferencji, przy użyciu narzędzia Microsoft Teams, we wstępnie proponowanym terminie: 3 czerwca 2020 r. (środa) o godzinie 18.00. Spotkanie potrwa około 1 godziny.

Aby wziąć udział w webinarium (przy użyciu narzędzia Microsoft Teams) wystarczy przeglądarka oraz kamerka, mikrofon, głośnik; nie ma konieczności ściągania ww. aplikacji – choć ze względu na jakość obrazu i dźwięku jest to zalecane.W przypadku zainteresowania udziałem ww. webinarium uprzejmie prosimy o elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://www.silesia.org.pl/formularze/formularz-zgloszenia-udzialu-w-wideokonferencji-nt,472

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż w sprawach organizacyjnych (w tym technicznych) związanych z ww. webinarium osobą do kontaktu jest p. Marta Żelezny, specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich, e-mail: mzelezny@silesia.org.pl .

 

LGD-POWER
Bank Spółdzielczy
Agro Market
Informacje dotyczące projektów i działań do czerwca 2015 r.
Wypełnij ankietę
Ikona
Cieszyńska Kraina
pobierz bezpłatną aplikację
AppStoreGoogle Play