Logo UE
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo PROW
Zamknij wyszukiwarkę
Cieszyńska Kraina
43-430 Skoczów ul. Mickiewicza 9
tel./fax 33 487 49 42
Godziny pracy biura: Pn-Pt: 7.30 - 15.30

X Śląskie targi turystyczne Atrakcje Regionów w Chorzowie - 10-12.06.2022 r.

W ubiegły weekend odbyła się X edycja targów turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów” w Parku Śląskim w Chorzowie, w której brało udział ponad 60 wystawców, w tym także przedstawiciele LGD „Cieszyńska Kraina”.

Zwiedzający mogli zapoznać się z atrakcjami i kulturą poszczególnych regionów, poznać lokalne przysmaki, bazę hotelową i zaplanować krótsze lub dalsze wycieczki. Targi to przede wszystkim promocja i upowszechnianie wiedzy na temat rozwoju turystyki, w tym agroturystyki oraz promocja tradycyjnych produktów lokalnych i regionalnych. 

Na naszym stoisku uczestnicy targów mogli zapoznać się z atrakcjami turystycznymi naszego obszaru, w tym bogatą ofertą turystyczną gminy Wisła, ofertą restauracji "Browar Wisła" położonej w samym sercu Beskidu Śląskiego na starym dworcu PKP w Wiśle, ofertą  MOTO PARKU Wisła, w której znajduje się TOR OFF-ROAD (dla wszystkich fanów extremalnych doznań). Byli rówież z nami przedsztawiciele Klubu Basenova - nowo otwartego klubu imprezowego Basenova, a także Basenów Wisła umieszczonych w samym centrum Miasta Wisła wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku.

Na stoisku było wiele atrakcji, m.in.  konkursy z wiedzy o naszych obiektach, w których można było wygrać ciekawe nagrody!

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji i obsłudze stoiska przedstawicielom powyżej wymienionych podmiotów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów dostępnych pod linkiem https://www.cieszynskakraina.pl/galeria/atrakcje-regionow-chorzow-10-12062022-r

 

 
LGD-POWER
Bank Spółdzielczy
Agro Market
Informacje dotyczące projektów i działań do czerwca 2015 r.
Wypełnij ankietę
Ikona
Cieszyńska Kraina
pobierz bezpłatną aplikację
AppStoreGoogle Play